SAKARYA'DA MUHTEŞEM YAZ OKULU

Sakarya'da Yaz Okulu ve Yaz Kursu Anlayışı Değişiyor...
Uygun Fiyatlı Muhteşem Yaz Okulu İle Tatili Dolu Dolu Yaşayın!..

Okulumuzda her yıl yaz aylarında öğrencilerimizi hem gelecek yıla hazırlamak hem de eğlenceli bir yaz tatili geçirmelerini sağlamak için Muhteşem Yaz Okulu düzenliyoruz. Anasınıfı, ilkokul ve ortaokul olmak üzere öğrencilerimizi Yaz Okulumuzda ucuz ve uygun fiyatlar ile muhteşem günler bekliyor.

Sakarya Erenler'de Yaz Okuluna Uygun Fiyatlar İle Kaydolun! Acele Edin...

Anasınıfı, ilkokul ve ortaokul öğrencilerine Sakarya Erenler'deki Yaz Okulumuzda; Lise sınavlarına hazırlık, gelecek yıla hazırlık ve akademik eğitim, ingilizce eğitimi, Kur'an ve ilmihal eğitimi, öğle yemeği, ve her güne farklı At binme, Havuz, Okuçuluk, Paintball, Bowling gibi profesyonel sosyal etkinlikler sunuyoruz. Ayrıca her öğrenciye özel Uzm. Psikolog Gözlem raporları hazırlanmaktadır. Kış sezonu için özel indirimler de yaz okulu öğrencilerimizi beklemektedir.

Yaz Okulu, Sakarya Yaz Okulu, Yaz Okulu Fiyatları, Erenler Yaz Okulu, Uygun Yaz Okulu, Uygun Fiyatlı Yaz Okulu, İngilizce Yaz Okulu, Yaz Kampı, Yaz Kursu, Yaz Kursu Fiyatları Nedir? Sakaryada Yaz Okulu Fiyatı, Sakarya Uygun Fiyatlı Yaz Okulu

Daha fazlası için bizi takip edin!